Siedlisko Naturalnie

Siedlisko Sobibór i Siedlisko Jabłonna to miejsca szczególne. Powstały z marzeń o kawałku własnego świata i pasji łączenia tradycji z nowoczesnością. Chcemy się nimi podzielić ze wszystkimi, którzy tak jak my wierzą, że ważne wydarzenia i niezapomniane chwile w życiu powinny być celebrowane w wyjątkowy sposób.

Tutaj, w otoczeniu zieleni, organizujemy spotkania szyte na miarę. Mogą mieć mniej lub bardziej kameralny charakter, odbywać się w stodole lub w plenerze, według scenariusza napisanego na ten szczególny dzień. Proponujemy niebanalne menu z daniami, których smak zadowoli najbardziej wymagające podniebienia oraz degustację wykwintnych napojów.

Oddajemy do wyłącznej dyspozycji weselników cały teren obu siedlisk gwarantując, że nikt nie zakłóci niepowtarzalnej atmosfery w czasie radosnego bycia razem. Chcemy, by Goście cieszyli się prostymi rzeczami w miejscach rozbudzających wszystkie zmysły zgodnie z naszym hasłem:

celebruj życie- smakuj naturę !®


Siedlisko Sobibór

Oddajemy do wyłącznej dyspozycji teren całego Siedliska (odległy ok. 90 km od Lublina), z odrestaurowanymi drewnianymi chatami, nowoczesnymi Domkami w Gałęziach Drzew oraz dwiema Stodołami. Proponujemy alternatywne wesela w stylu slow-life. Zapraszamy Państwa od piątku do niedzieli, byście mogli wraz ze swoją rodziną, przyjaciółmi spędzić radosny i spokojny czas, celebrując Wasze święto. Ugościmy ponad 100 osób, a przenocujemy – ponad 50 (jeśli będzie Was więcej, mamy przyjaciół w okolicy). Stworzymy luźną, niepowtarzalną atmosferę, która pozostawi miłe wspomnienia.

Siedlisko Jabłonna

W klimatycznym miejscu, na wzgórzu tuż pod lasem (jedynie 20 km od Lublina) stoi stara, drewniana Stodoła z pięknym widokiem na okoliczne łąki i pola.


Rezerwuj: +48 603 999 039