Dezodorant / antyperspirant w kremie - Tarnina z jeżyną

39,00 zł
Brutto

Pojemność 60ml

Zapach: tarnina z jeżyną

Naturalne składniki, bez soli aluminium!

Ilość

Dezodorant / antyperspirant w kremie - Tarnina z jeżyną

W opinii naszych Gości to jest hit! :) Nasze dezodoranty to nasz pierwszy produkt kosmetyczny. Stworzony został z własnej potrzebny na dezodorant/antyperspirant bez chemii, który po prostu działa! Sprawdził się w najtrudniejszych warunkach - na długich wycieczkach rowerowych, na kajakach, w upalne dni letnie. Właściwa receptura produktu powoduje, że nie zatyka ujścia kanałów potowych, jednocześnie wiąże wilgoć i neutralizuje przykre zapachy. Co więcej, nie brudzi koszulek, ani białych, ani czarnych! Rewelacyjne działanie sprawdzone zostało przez wiele osób, a teraz nasze dezodoranty są już w oficjalnej sprzedaży.

SŁOWO WSTĘPU

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji poznać historii dezodorantu, który zapoczątkował linię kosmetyków Siedlisko Naturalnie, to zachęcamy Was do poczytania naszego bloga: LINK.

Historię tę można streścić jednym zdaniem - po długich poszukiwaniach skutecznego i naturalnego produktu, sami zaczęliśmy go wytwarzać.

Dezodoranty należą do grupy kosmetyków, których używamy regularnie każdego dnia. Niektórzy z nas, zwłaszcza ci, którzy prowadzą aktywny tryb życia, muszą stosować je częściej, nawet kilka razy dziennie - po kąpieli w basenie, joggingu w parku i ćwiczeniach na siłowni. W związku z tym, że dezodorant jest aplikowany na skórę w miejscu, w którym znajdują się węzły chłonne, często, zwłaszcza w lecie w dużych ilościach, zależało nam na jego naturalnym składzie, pozbawionym szkodliwych dla naszego organizmu substancji.

Naturalna receptura naszych dezodorantów nie tylko chroni przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów, ale co istotne, nie powoduje przebarwień i nie pozostawia plam na ubraniu.

Kolejnym oferowanym przez nas zapachem jest piękny, kwiatowy zapach. Jest to woń róży pachnącej w kolorowym, ogrodzie pełnym krzewów o różnobarwnych kwiatach.

Dezodoranty

SKŁAD

Skład naszego dezodorantu miał być naturalny i minimalistyczny a produkt skuteczny. Udało się. Jego podstawowe składniki to: olej kokosowy, skrobia, wosk pszczeli, soda oczyszczana i masło shea, które charakteryzują się wyjątkowymi własnościami.

Olej kokosowy skutecznie nawilża i działa przeciwbakteryjne.

Soda oczyszczona znakomicie neutralizuje bakterie powodujące przykry zapach.

Skrobia natomiast wiąże krople potu, przez co pochłania wilgoć, a masło shea głęboko nawilża skórę.

Wosk pszczeli to źródło całej gamy związków o niezwykle dobroczynnym wpływie na zdrowie człowieka. Dzięki temu wosk działa bakteriobójczo, nawilżająco, natłuszczająco i ochronnie na naszą skórę.

Dezodorant o zapachu róży zawiera substancję zapachową.

Dezodoranty

STOSOWANIE

Dezodorant ma postać kremu/pasty. W zależności od temperatury otoczenia może być twardy (ok 15-20 st.) lub kremowy (powyżej 20 st.). Najlepiej rozprowadza się w temperaturze 23-25 stopni. Jeżeli jest zbyt twardy, należy chwilę poczekać aż ciepło naszych dłoni go rozpuści i będzie miał kremową konsystencję, gotową do aplikacji.

Dezodorant równomiernie rozprowadzamy pod pachami. Z powodzeniem stosujemy go również do stóp - dokładnie smarujemy przestrzenie między palcami i całe stopy. Uzyskamy dzięki temu uczucie świeżości i nie dopuścimy do powstania nieprzyjemnych zapachów. Dezodorant ma właściwości nawilżające, więc dodatkową korzyścią będzie delikatne nawilżenie często wysuszonej skóry stóp.

W razie potrzeby dezodorant możemy także stosować w innych miejscach, np. na ramiona i plecy - gdy idziemy na wędrówkę z plecakiem, a także na okolice ud przed długą wyprawą rowerową.

Ilość nakładanego dezodorantu zależy od indywidualnych potrzeb i po kilku dniach stosowania będziemy wiedzieli jaka ilość jest dla nas odpowiednia.

Przed użyciem dezodorant należy wypróbować na małym fragmencie skóry. Dezodorant powinien być przechowywany w temperaturze niższej niż 25 stopni Celsjusza i z dala od źródeł światła.

Dezodoranty

PRODUKCJA

Nasze dezodoranty wytwarzane są ręcznie, w Siedlisku Sobibór, co daje im charakter produktu manufakturowego.

Dezodoranty pozytywnie przeszły Ocenę Bezpieczeństwa Kosmetyków, posiadają pełną dokumentację i są zgłoszone do europejskiej bazy kosmetyków CPNP, co gwarantuje spełnienie norm i potwierdzoną jakość produktów.

Dezodoranty sprzedawane są w szklanych słoikach, które możecie odesłać do nas w ramach prowadzonej przez Siedlisko Naturalnie polityki ZERO-WASTE.

Dezodoranty

Tytuł 5

Opis 5

5903802853162


WYSYŁKI KRAJOWE
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DHL - paczki do 30 kg - 19,00 zł brutto

WYSYŁKI ZAGRANICZNE
Kurier - paczki do 30 kg - 120,00 zł brutto
Wysyłki zagraniczne do krajów: Niemcy, Anglia, Włochy, Francja, Austria, Belgia, Holandia, Hiszpania, Ukraina, Czechy, Słowacja, Rosja.
Koszt wysyłki do innych krajów po ustaleniu przez dział handlowy.


OPCJE PŁATNOŚCI
Płatność w PLN (wysyłki krajowe):
mBank: 06 1140 2004 0000 3802 6389 4183

Płatność w EURO (wysyłki zagraniczne):
mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) LODZ, Skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź 2
kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK
IBAN: PL 06 1140 2004 0000 3802 6389 4183

PayU i Paypal – płatności pozwalające nam najszybciej zaksięgować wpłatę na koncie, gwarantują najszybszą dostawę zamówienia.

chat Komentarze (0)
chat Komentarze (0)