Domki w gałęziach drzew 🙂

Zapraszamy Was do naszych nowych domków w gałęziach drzew.
Wybudowaliśmy je na uboczu, wśród drzew, z pięknym widokiem na łąkę.
Jak przystało na nasze Sobiborskie standardy- wszystko jest wykończone i dopieszczone do najmniejszych detali, z lnianymi dodatkami no i oświetlone pięknymi lampami naszej produkcji 🙂
Jeżeli też chcesz się budzić w lnianej pościeli, patrząc na drzewa i bezkresną łąkę, spędzać dnie na tarasie oglądając przyrodę i latające nad głowami bociany- lepiej nie możesz trafić.
Domki w gałęziach drzew
Domki w gałęziach drzew
Domki w gałęziach drzew
Domki w gałęziach drzew

Dzięcioł

Domek ma duży taras, sypialnię z podwónym łóżkiem, kuchnię, łazienkę, antresolę.

Nazwa pochodzi od bardzo rzadkiego gatunku dziecioła, którego szukała grupa naszych Gości- ornitologów. Po wieludniowych poszukiwaniach dzięcioła w pobliskich lasach- przez przypadek okazało się że ten rzadki ptak zamieszkuje nasze Siedlisko 🙂

Domki w gałęziach drzew
Domki w gałęziach drzew
Domki w gałęziach drzew
Domki w gałęziach drzew
Domki w gałęziach drzew
Domki w gałęziach drzew

Sowa

Domek z dużym tarasem, z widokiem na bezkresną łąkę. Na parterze pokój dzienny, kuchnia, łazienka, sypialnia dla 2 osób. Antresola pomieści do 4 osób. Duży i wygodny taras.

Nazwa pochodzi od nazwy naszej miejscowości- w Sobiborze było i jest bardzo dużo sów, stąd wzięła się nazwa Sowibór, która wyeluwoała do nazwy Sobibór.

Domki w gałęziach drzew
Domki w gałęziach drzew
Domki w gałęziach drzew
Domki w gałęziach drzew
Domki w gałęziach drzew
Domki w gałęziach drzew

Co nasi goście mówią do domkach?


Barbara Kurdej-Szatan

Koncert udany, czas przyjemnie spędzony 🙂 dziękujemy Wojtkowi Paszkowskiemu za zaproszenie, wszystkim wykonawcom za piękne emocje i rozmowy do rana, a Siedlisko Sobibór za niesamowitą przytulną atmosferę :))))))

Blog Tasteway

Domki w gałęziach drzew są w Siedlisku dwa – pięknie położone, zgodnie z nazwą w drzewach i z pięknym widokiem na łąkę. Dochodzi się do nich drewnianą kładką – są całoroczne i pomimo, że wydają się małe, w środku jest wszystko, czego potrzeba – kanapa w małym salonie, sypialnia, łazienka, kuchnia i miejsce do spania na piętrze. Jest też taras, na którym siedzi się cudownie niezależnie od pory dnia.

Co tu dużo mówić: rajsko jest w tych domkach strasznie! Jeśli dodacie do tego pozostałe zalety Siedliska Sobibór, o których już pisałam w kwietniu… sielankową atmosferę, spokój, bliskość natury i urokliwe otoczenie, będziecie zachwyceni.

https://www.tasteaway.pl/2016/09/06/magiczne-miejsca-domki-w-galeziach-drzew-siedlisko-sobibor/

Agnieszka Łoboda

Przepiękne miejsce, polecam serdecznie:)

Witold Jakubas

Tu można wypocząć.Niesamowity klimat i GOSPODARZE! Polecam. Byłem, podziwiałem! CUDOWNE

Małgorzata Kapusta

Bardzo przyjemnie spędziliśmy w ‘Dzięciole” weekend 😀 Pozdrawiamy miłych gospodarzy !

Bogna Woźniak-Joostberens

Jestem tu i podziwiam i wszystkim polecam Siedlisko Sobibór,jest piękne,klimatyczne,z wielkim smakiemu urządzone,no i przepyszne! Brawo,brawo,brawo!!!!pięknieje nam Polska:-D

Anna Bedlicka

Rewelacyjnie to wyglads! Faktycznie, jak przystalo na Siedlisko Sobibor – kazdy detal dopracowany . Po prostu znow kolejne miejsce magiczne u Was w ktorym chcialoby sie spedzic czas…

Monika Żółkiewska

Cudowny klimacik!!! Domek Dzieciol niesamowity!!! Dopieszczony na maxa!!

Przeczytaj resztę opinii o Siedlisku


Zobacz jak do nas dojedziesz


Zdecydowany na wspaniałe chwile w Siedlisku? 🙂

Napisz do nas maila: kontakt@siedliskosobibor.pl lub zadzwoń: 603 999 039