Chleb na zakwasie

29,95 zł
Brutto

Nasz pyszny chleb na zakwasie wg. tradycyjnego przepisu. Tym chlebem zajadają się nasi Goście w Siedlisku Sobibór, a teraz możecie zamówić go do domu. Długo utrzymuje świeżość.

Ilość

Nasz znakomity chleb na zakwasie przygotowujemy od początku do końca w siedliskowej kuchni. Zawiera on wyłącznie naturalny zakwas bez dodatku drożdży. Do pieczenia używamy mieszanki mąki pszennej i żytniej z dodatkiem pestek dyni, ziaren słonecznika, siemienia lnianego oraz otrębów. Ciasto po przygotowaniu “odpoczywa” w foremce 10 godzin. W tym czasie zachodzi w nim proces fermentacji i ciasto rośnie. Dlaczego jedzenie chleba na zakwasie jest takie ważne? Chleb stanowi codzienne pożywienie w diecie większości z nas. Fermentacja zachodząca dzięki dodaniu naturalnego zakwasu powoduje, że kwas fitynowy, zawarty w ziarnach zbóż, nie może reagować z metalami, co chroni obecne w chlebie cenne składniki mineralne – żelazo, cynk, wapń i magnez. Naturalna fermentacja niszczy też szkodliwe dla organizmu człowieka grzyby i pleśnie i zwiększa zawartość kwasu foliowego. Chleb upieczony na zakwasie zawiera bakterie kwasu mlekowego, które mają ogromne znaczenie dla prawidłowego przebiegu procesu trawienia. Znacznie dłużej zachowuje świeżość i swoje wspaniałe walory smakowe.


WYSYŁKI KRAJOWE
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DHL - paczki do 30 kg - 19,00 zł brutto

WYSYŁKI ZAGRANICZNE
Kurier - paczki do 30 kg - 120,00 zł brutto
Wysyłki zagraniczne do krajów: Niemcy, Anglia, Włochy, Francja, Austria, Belgia, Holandia, Hiszpania, Ukraina, Czechy, Słowacja, Rosja.
Koszt wysyłki do innych krajów po ustaleniu przez dział handlowy.


OPCJE PŁATNOŚCI
Płatność w PLN (wysyłki krajowe):
mBank: 06 1140 2004 0000 3802 6389 4183

Płatność w EURO (wysyłki zagraniczne):
mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) LODZ, Skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź 2
kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK
IBAN: PL 06 1140 2004 0000 3802 6389 4183

PayU i Paypal – płatności pozwalające nam najszybciej zaksięgować wpłatę na koncie, gwarantują najszybszą dostawę zamówienia.

chat Komentarze (0)
chat Komentarze (0)