Wesela w stodole

Siedlisko Naturalnie

Siedlisko Sobibór i Siedlisko Jabłonna to miejsca szczególne. Powstały z marzeń o kawałku własnego świata i pasji łączenia tradycji z nowoczesnością. Chcemy się nimi podzielić ze wszystkimi, którzy tak jak my wierzą, że ważne wydarzenia i niezapomniane chwile w życiu powinny być celebrowane w wyjątkowy sposób.

Tutaj, w otoczeniu zieleni, organizujemy wesela szyte na miarę. Mogą mieć mniej lub bardziej kameralny charakter, odbywać się w stodole lub w plenerze, według scenariusza napisanego na ten szczególny dzień. Proponujemy niebanalne menu z daniami, których smak zadowoli najbardziej wymagające podniebienia oraz degustację wykwintnych napojów.

Oddajemy do wyłącznej dyspozycji weselników cały teren obu siedlisk gwarantując, że nikt nie zakłóci niepowtarzalnej atmosfery w czasie radosnego bycia razem. Chcemy, by Goście cieszyli się prostymi rzeczami w miejscach rozbudzających wszystkie zmysły zgodnie z naszym hasłem:

celebruj życie- smakuj naturę !®


Wesela

Siedlisko Sobibór

Oddajemy do wyłącznej dyspozycji teren całego Siedliska (odległy ok. 90 km od Lublina), z odrestaurowanymi drewnianymi chatami, nowoczesnymi Domkami w Gałęziach Drzew oraz dwiema Stodołami. Proponujemy alternatywne wesela w stylu slow-life. Zapraszamy Państwa od piątku do niedzieli, byście mogli wraz ze swoją rodziną, przyjaciółmi spędzić radosny i spokojny czas, celebrując Wasze święto. Ugościmy ponad 100 osób, a przenocujemy – ponad 50 (jeśli będzie Was więcej, mamy przyjaciół w okolicy). Stworzymy luźną, niepowtarzalną atmosferę, która pozostawi miłe wspomnienia.

Siedlisko Jabłonna

W klimatycznym miejscu, na wzgórzu  tuż pod lasem (jedynie 20 km od Lublina) zapraszamy do odrestaurowanej, drewnianej Stodoły z pięknym widokiem na okoliczne łąki i pola. Wyprawimy Wam wesele z Waszych marzeń.  Zmęczonym Gościom udostępnimy odnowione wnętrza starej, kamiennej obory. Ugościmy w Stodole ponad 100 osób, a jeśli będzie Was więcej, to na naszej dużej łące zmieścicie się wszyscy. Stworzymy wydarzenie wyjątkowe, w unikalnych warunkach, z nutką ekstrawagancji i szaleństwa.

W obu miejscach oferujemy profesjonalną obsługę gastronomiczną

Wesela


Rezerwuj: +48 603 999 039