Celebruj życie-smakuj naturę!
Oddajemy w Państwa ręce kawałek naszego świata: pachnącego nadbużańskimi łąkami i lasem, wygrzanego słońcem, skropionego poranną rosą.
"Te unikalne przyprawy" stanowią podstawowy składnik dań serwowanych naszym gościom w Siedlisku Sobibór (dodajemy również szczyptę serca).
Oczywiście każdy, kto chciałby dokonać degustacji osobiście, znajdzie to wszystko - i jeszcze wiele, wiele więcej- w Siedlisku Sobibór, gdzie dziewicza przyroda wschodniej Polski skłania do zwolnienia rytmu i posmakowania życia na świeżo- bez konserwantów.

Strona główna

Kosmetyki Naturalnie

Przedstawimy Wam naturalne kosmetyki: od mydła po masła do ciała i kremy do twarzy - chcemy kompleksowo zadbać o Waszą urodę. Naturalnie!
 

Dom Naturalnie!

Nasze świece rzepakowe z drewnianym knotem stworzą niepowtarzalny klimat w Twoim domu. Wyprodukowane ręcznie z użyciem naturalnych olejków eterycznych.

Pachnący dom, naturalnie! Poznaj nasze odświeżacza powietrza zrobione z naturalnych składników, bez chemii.

Strona główna

 

Strona główna

Prezenty

Podaruj bliskim kawałek naszego świata. Czy będzie to box pyszności, czy voucher do Siedliska? :)
 

Pyszności

W siedliskowej kuchni powstają wspaniałe przetwory i wypieki.

Nasz niezapomniany chleb na zakwasie, wegetariańskie pasztety, konfitury jak z babcinej spiżarni, domowa granola i inne smakołyki przywołają wspomnienia z wakacji u dziadków lub ... w Siedlisku Sobibór.

Strona główna