Granola z białej kaszy gryczanej z miodem i bakaliami

39,00 zł
Brutto

Pyszna i zdrowa granola z białej kaszy gryczanej :)

Waga netto: 500g.

Ilość

Granola z białej kaszy gryczanej z miodem i bakaliami

Jednym z siedliskowych przebojów śniadaniowych jest granola. Przepis pochodzi od Janka Paszkowskiego, młodego szefa kuchni, finalisty Masterchefa, ale przygotowywana jest w Siedlisku. Jej bazowym składnikiem jest biała, czyli nieprażona, kasza gryczana. Powstaje ona z gryki zwyczajnej i należy do rodziny rdestowatych. Nie jest zbożem i jest naturalnie bezglutenowa. Posiada właściwości odkwaszające organizm, dużą zawartość błonnika, obniża ciśnienie krwi i pomaga w niedokrwistości przez dużą zawartość witaminy E, kwasu foliowego i żelaza. Kasza gryczana jest dobrym źródłem witamin z grupy B – tiaminy, ryboflawiny, niacyny i folianów. Różnica między kaszą prażoną i nieprażoną (białą) jest nie tylko w smaku, ale również w zawartości polifenoli o działaniu antyoksydacyjnym, m.in. rutyny i izowiteksyny. Biała kasza może mieć nawet czterokrotnie więcej tych związków.

Oprócz kaszy siedliskowa granola zawiera pestki dyni, ziarna sezamu i nasiona słonecznika oraz miód z nadbużańskich łąk. Można ją jeść z mlekiem, jogurtem lub mlekiem roślinnym. Samo zdrowie na dobry początek dnia :)

{Tytuł}

{text}
{Tytuł}

{Tytuł}

{text}
{Tytuł}

{Tytuł}

{text}
{Tytuł}

{Tytuł}

{text}
{Tytuł}

PRODUKCJA

Nasze dezodoranty wytwarzane są ręcznie, w Siedlisku Sobibór, co daje im charakter produktu manufakturowego.

Dezodoranty pozytywnie przeszły Ocenę Bezpieczeństwa Kosmetyków, posiadają pełną dokumentację i są zgłoszone do europejskiej bazy kosmetyków CPNP, co gwarantuje spełnienie norm i potwierdzoną jakość produktów.

Dezodoranty sprzedawane są w szklanych słoikach, które możecie odesłać do nas w ramach prowadzonej przez Siedlisko Naturalnie polityki ZERO-WASTE.

{Tytuł}


WYSYŁKI KRAJOWE
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DHL - paczki do 30 kg - 19,00 zł brutto

WYSYŁKI ZAGRANICZNE
Kurier - paczki do 30 kg - 120,00 zł brutto
Wysyłki zagraniczne do krajów: Niemcy, Anglia, Włochy, Francja, Austria, Belgia, Holandia, Hiszpania, Ukraina, Czechy, Słowacja, Rosja.
Koszt wysyłki do innych krajów po ustaleniu przez dział handlowy.


OPCJE PŁATNOŚCI
Płatność w PLN (wysyłki krajowe):
mBank: 06 1140 2004 0000 3802 6389 4183

Płatność w EURO (wysyłki zagraniczne):
mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) LODZ, Skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź 2
kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK
IBAN: PL 06 1140 2004 0000 3802 6389 4183

PayU i Paypal – płatności pozwalające nam najszybciej zaksięgować wpłatę na koncie, gwarantują najszybszą dostawę zamówienia.

chat Komentarze (0)
chat Komentarze (0)